Sabel

353640

SABEL, 1900-tal, klinga med skålslipning, mässingsfäste med 3 byglar, stålbalja med 2 koppelringar, längd 103 cm

skador , lagningar

Vapen/Medaljer

Rum 11

Sabel

Budhistorik (5 bud)
2248782
2257080
2248782
2248611
750
2248611

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.