porslinsbricka

353637

BRICKA, KOPPAR, 2 st, med fat, 18/1900-tal, porslin, förgylld och målad dekor, brickans diameter 32 cm

Keramik/Porslin

Monter 4

porslinsbricka

Budhistorik (16 bud)
2258907
2258903
2258897
950
2258895
900
2258617
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.