Ytterfoder porslin Kina

353636

YTTERFODER, 3 st, 1900-tal, porslin, Kina, polykrom dekor, höjd 16-19 cm

En med slitage,leriga

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Ytterfoder porslin Kina

Budhistorik (7 bud)
2258270
550
2250040
500
2257871
500
2250040
450
2252346
450

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.