Bokhyllor Josef Frank

353633

JOSEF FRANK, bokhylla, modell, 2112, 2 sektioner, Svenskt Tenn, mahognyfanér, underdel med lådor resp skåp, överdel med hyllor resp skåp, vardera höjd ca 200, 50x90 cm

Skador ovanför en av övre dörrarna, slitage

Möbler, Design

Rum 18

Bokhyllor Josef Frank

Budhistorik (3 bud)

2255948
8 200
2249756
2249488

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.