Koppar med fat 1800-tal

353630

KOPPAR med fat, 3 st, porslin, varav 2 med Berlinliknande märke, 1800-tal, förgylld och målad dekor, höjd 6-8,5 cm

1 fat och 1 kopp med nagg och spricka

Keramik/Porslin

Monter 4

Koppar med fat 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
2258711
850
2258614
2258614
750
2258490
700
2258454
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.