Stanislaw Zoladz akvarell

353625

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med stenar, signerad och daterad Zoladz -98, akvarell, ca 21 x 31 cm

Fack 14

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (10 bud)
2258778
2258757
1 900
2258749
1 800
2258743
1 700
2258649
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.