Eva Bagge oljemålning

353621

EVA BAGGE (1871-1964): Skånskt sommarlandskap med ko, signerad och daterad Eva Bagge -38, olja på pannå, ca 21 x 28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2257833
2257832
2 800
2257831
2 600
2257830
2 400
2250047

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.