Spegellampetter

353620

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, för 1 ljus vardera, förgylld pastellagedekor, höjd 56 cm

Skador, kompletterade

Belysning, Vägglampor

Rum 22

Spegellampetter

Budhistorik (40 bud)
2259052
6 600
2259049
6 400
2259041
6 200
2259048
6 200
2259041
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.