Bordslampa Frankrike

353617

BORDSLAMPA, Frankrike, 1900-talets första hälft, vitmetall, stensockel, märkt Artianant Francais, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 12

Bordslampa Frankrike

Budhistorik (8 bud)
2258309
700
2258728
650
2258309
550
2253715
500
2253162
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.