Karmstolar i rokoko

353609

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, träskurna i valnöt, sitthöjd 39 cm

Renoverade och kompletterade, lagningar, slitage, fläckig senare klädsel

Rum 3

Karmstolar i rokoko

Budhistorik (9 bud)
2258821
8 000
2258758
6 000
2257709
2257708
3 200
2257707
2 800

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.