Bokskåp nyrokoko

353605

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i bl a valnöt, glasdörrar, höjd ca 230, 102x49 cm

Smärre slitage, något blekt

Ändringar/tillägg
Nyckel tll underskåpet finns att hämta i utlämningen Nyckel saknas till det låsta överskåpet

Möbler, Skåp, byråer

Bokskåp nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
2257356
4 800
2257766
4 600
2257356
2257328
3 800
2257328

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.