Orientmatta

353603

ORIENTMATTA, Anatolien, ca 379x278 cm

Kraftigt slitage, skador

Mattor/Textilier

Rum 14

Orientmatta

Budhistorik

2016-01-14 kl 17:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.