Robert Cox

353602

ROBERT COX (samtida): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad R Cox, ca 40 x 51 cm

Konst, Äldre måleri

Robert Cox
Budhistorik (9 bud)
2257839
1 700
2257568
1 600
2257082
2251053
1 400
2250184
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.