Britta Simonsson

353598

BRITTA SIMONSSON (1911-1970): Husfasader, signerad Britta Simmonsson, olja på duk, 65x54 cm

Tavelvagn 32

Britta Simonsson

Budhistorik (24 bud)
2257300
2 600
2257429
2 600
2257300
2 400
2257428
2257300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.