Skålar i porslin

353591

SKÅLAR, 1 par, porslin, dekor i emaljfärger och guld, diameter 19,5 cm

kantnagg, bränningsdefekter, guldet med slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 17

Skålar i porslin

Budhistorik (8 bud)
2257085
2257432
2257085
550
2256695
500
2254439
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.