James Coignard

353589

JAMES COIGNARD (1925-2008): Au Fond des Pages, Komplett portfölj med 10 färgcarborundum signerade och numrerade J. Coignard 41/75, Edition Sonet, Stockholm.
S. 57 x 77 cm
The complete portfolio comprising 10 colour carborundum, signed and numbered. In very good condition.

Rum 2

James Coignard

Budhistorik (13 bud)
2275962
15 000
2274475
14 500
2274475
13 500
2274323
13 000
2271266
12 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.