Gräddkanna sockerskål i silver

353580

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, rokokstil, 1900-tal, importstämpel, höjd ca 10, totalvikt ca 320 g

Bucklor, ena foten intryckt

Silver

Monter 17

Budhistorik (4 bud)

2256931
900
2256913
850
2249024
2247903

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.