Folke Sjögren

353577

FOLKE SJÖGREN (född 1924): "Dundee Mariehamn", signerad och daterad Folke Sjögren, blandteknik, ca 16x23 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Folke Sjögren

Budhistorik (8 bud)
2257487
3 400
2257278
3 200
2257223
2257223
2 400
2257277

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.