Bordslampor 1900-talets andra hälft

353573

BORDSLAMPOR, 1900-talets andra hälft, grönlackerad plåt, med dekor av figurscener, total höjd ca 70 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 20

Budhistorik (42 bud)
2257376
7 200
2257375
7 000
2257372
6 800
2257374
6 600
2257372
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.