Stop 1700-tal

353571

STOP, 1700-tal, masurbjörk, godronnerat, dekor av benknoppar, invändigt med vitmetall, höjd ca 25 cm

Löst lock, locket med kantskador

Diverse, Allmoge

Stop 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
2257714
14 000
2247333
13 500
2247333
7 200
2257635
7 000
2247333
6 800

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.