Papperskorg 1800-talets andra hälft

353567

PAPPERSKORG, 1800-talets andra hälft, skulpterat trä, höjd ca 41, diameter 37 cm

Senare inredning, slitage

Diverse

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
2257398
600
2257026
550
2257396
550
2257026
500
2257395
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.