Gösta Ehrenberg grafik

353566

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (3) mapp "att vara svaret fast ingen fråga ställts" samt "Grekisk dagbok", "Resan", litografier och etsningar, signerade, varierande mått

Tavelvagn 5

Gösta Ehrenberg grafik

Budhistorik (1 bud)

2259750
2016-01-14 14:56:16

2016-01-16 kl 14:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.