Roland Svensson

353565

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Mälartorget", signerad, Provtryck 1954, litografi, ca 39x30 cm

Fack 13

Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
2251377
650
2246901
600
2246901
550
2250915
500
2246901
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.