Sengustaviansk byrå

353564

BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad i mahogny, draghandtag i mässing, nyckelskyltar i ben, höjd 82, 94x52 cm; nyckel finns

ett draghandtag saknas, renoverad, skador

Rum 5

Sengustaviansk byrå

Budhistorik (33 bud)
2257701
6 800
2257699
6 600
2257693
6 400
2257698
6 400
2257693
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.