Gösta Ehrenberg färglitografier

353563

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (2) "Roddaren" samt "Huset vid havet", färglitografier, signerade och daterade 1977, 34 x 48 cm vardera

Tavelvagn 4

Budhistorik

2016-01-16 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.