Urnor 1900-tal

353560

URNOR, 1 par, 1900-tal, möjligen Ryssland, opalinglas, polykromt bemålad dekor av blommor, höjd ca 34 cm

Mindre nagg, en urna med större fotnagg och sprickor

Glas, Övrigt glas

Monter 23

Urnor 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
2257815
2 600
2257566
2 400
2256881
2257565
2256881

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.