Gösta Ehrenberg etsningar

353559

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (2) "Monica" samt "Horisontfiskare", etsningar, signerade, 20 x 30 resp 30 x 39 cm

Tavelvagn 32

Gösta Ehrenberg etsningar

Budhistorik

2016-01-16 kl 21:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.