Matbord

353557

MATBORD/HUNTING TABLE, England, 1800-tal, mahogny och ek, höjd 74, 170x130 cm

Skador och lagningar

Möbler, Matbord

Rum 22

Matbord

Budhistorik (27 bud)
2257651
10 000
2257573
9 800
2257573
9 000
2257451
8 800
2257451
8 600

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.