Kalle Hedberg olja

353556

KALLE HEDBERG (1894-1959), fjällandskap-motiv från Marsfjällen, osignerad, olja på pannå, 46 x 58 cm

Tavelvagn 30

Kalle Hedberg olja
Budhistorik (5 bud)
2263033
650
2253858
600
2253857
550
2253150
500
2253147

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.