Folke Ricklund oljemålning

353554

FOLKE RICKLUND (1900-1986): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Folke Ricklund, -44, olja på pannå, ca 49 x 60 cm

Tavelvagn 32

Folke Ricklund oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2262111
4 200
2262511
2262111
3 600
2262508
3 400
2262111
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.