Bruno Mathsson fåtölj

353553

BRUNO MATHSSON, fåtölj, brännstämplad Bruno Mathsson för Dux, stomme i böjträ, sits och armlän med klädsel i skinn, sitthöjd ca 37 cm

Smärre slitage

Rum 8

Bruno Mathsson fåtölj

Budhistorik (5 bud)
2253876
2253169
2 400
2253145
1 600
2248461
2247694

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.