Bruno Mathsson fåtölj

353551

BRUNO MATHSSON, fåtölj, brännstämplade Bruno Mathsson för Dux, stomme i böjträ, sits och armlän med klädsel i skinn, sitthöjd ca 37 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Bruno Mathsson fåtölj

Budhistorik (10 bud)
2257732
2257731
2 600
2257720
1 600
2257705
2257685

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.