Helge Lindén oljemålning

353550

HELGE LINDÉN (1897-1961), "Tåget", signerad Linden, olja på pannå, ca 38 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Helge Lindén oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2263105
4 600
2263103
4 400
2263101
4 200
2263100
2263097
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.