Köksbänk

353548

KÖKSBÄNK, med stenskiva, 1900-tal, ek, 2 lådor i sargen, hylla, höjd 76, 87x43 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Köksbänk

Budhistorik (34 bud)
2255675
5 600
2257389
5 400
2255675
5 200
2257387
5 000
2255675
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.