Kalle Hedberg oljemålning

353547

KALLE HEDBERG (1894-1959), kvinnoporträtt, signerad Kalle, signerad Kalle, olja på pannå, 54 x 45 cm

Rum 6

Kalle Hedberg oljemålning

Budhistorik (43 bud)
2263444
10 500
2263483
10 500
2263444
10 000
2263466
9 800
2263444
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.