Tor Bjurström oljemålning

353545

TOR BJURSTRÖM (1888-1966), interiör med solstol, signerad Bjurström, olja på pannå, 42 x 36 cm

Rum 6

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2262768
8 000
2262721
7 000
2262440
6 400
2262438
5 400
2258606
4 400

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.