Helge Lindén oljemålning

353544

HELGE LINDÉN (1897-1961), "Västerbottenlandskap", signerad Linden, olja på duk, ca 54 x 65 cm

Fack 9

Helge Lindén oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2263004
3 200
2263015
2263004
2 800
2263010
2 600
2263004
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.