Orientmatta

353539

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 298x103 cm

Slitage, delvis korroderad, reducerade kortsidor, mindre lagning, mindre skador

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
2257168
2257006
450
2256299
2255539
2254559

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.