Hilding Linnqvist

353537

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Skiss - Fjordhästar, Västkusten, osignerad, akvarell och blyerts, 28 x 36,5 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Fack 17

Hilding Linnqvist
Budhistorik (5 bud)
2257473
2257471
2246709
2245401
500
2245374

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.