Stolar 1950-tal

353532

STOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, teak och stålrör, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Rum 11

Stolar 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

2257841
450
2257271
2256315
2252908

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.