Oljemålning 1800-tal

353526

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Konungarnas tillbedjan, olja på duk, ca 19 x 27 cm

Ytslitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 15

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2260052
2259695
2249944

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.