Roland Svensson

353522

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad och daterad Roland 5:e juni 1975, P.T färglitografi, bladmått ca 50x40 cm

Tavelvagn 3

Roland Svensson

Budhistorik (18 bud)
2257096
2253890
2253046
950
2248381
900
2252784
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.