Roland Svensson

353521

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv med båt, signerad och numrerad XXII/V Roland S, färglitografi, 25x40 cm

Något gulnad

Tavelvagn 3

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2257516
2257465
2246885
2257464
2246885
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.