Roland Svensson

353520

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn ..." - Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 355/360, färglitografi, ca 25 x 43 cm

Tavelvagn 3

Roland Svensson

Budhistorik (16 bud)
2257593
2257597
950
2257593
900
2257455
850
2257364

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.