Ljusplåtar i mässing

353519

LJUSPLÅTAR, 1900-talets början, mässing, för 2 ljus vardera, punsad dekor, ca 52x29 cm

Lagningar

Belysning, Vägglampor

Ljusplåtar i mässing
Budhistorik (7 bud)
2259521
600
2259074
550
2258781
500
2251560
450
2258780

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.