Kaffeservis Arabia

353514

KAFFESERVIS, 28 dlr, porslin, Arabia, 1900-talets mitt, vit botten, förgyllda, invändig med dekor i blått, bestående av: 12 koppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, uppläggningsfat

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 23

Kaffeservis Arabia

Budhistorik (19 bud)
2257297
4 200
2257150
2256698
3 800
2257148
3 800
2256698
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.