Gunnar Zetterström

353512

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Nordkoster signerad G Zetterström, olja på pannå, 29x40 cm

Fack 48

Gunnar Zetterström

Budhistorik (6 bud)
2250563
550
2250917
500
2250563
450
2250916
2250563

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.