Cigarettetui

353506

CIGARETTETUI, sterlingsilver, emblem i 18 k guld, importstämplar, ca 13x9 cm, vikt ca 170 g

Slitage, svarta knoppen med spricka

Silver, Övriga silverföremål

Monter 23

Cigarettetui

Budhistorik (4 bud)

2256703
2256203
2246784
950
2244239
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.