Serveringsvagn Josef Frank

353496

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnr 2177, formgiven 1954, fanérad i teak, med elektrisk värmeplatta, på gummiklädda mässingshjul, 2 hyllplan, höjd ca 71, 82 x 54 cm

Omfattande slitage och del av kantlist saknas, hjul med skador

Rum 12

Serveringsvagn Josef Frank

Budhistorik (5 bud)
2255261
2251051
450
2245870
2244284
2244232

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.