Pinnstolar

353493

PINNSTOLAR, 10 st, 1900-talets senare del, vitlackerade samt två gråmålade, sitthöjd ca 44 cm

färgbortfall, bruksslitage, en med skadad pinne

Rum 6

Pinnstolar

Budhistorik (28 bud)
2256059
9 600
2256061
9 400
2256059
9 200
2256058
9 000
2256056
8 800

Slutpris SEK:
9 600
938 EUR, 1 097 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.